Všetko o nákupe

vsetko-o-nakupe

Priebeh objednávky

Skladový a neskladový tovar v 1 objednávke 
Takto kombinované objednávky sa riadia dobou dodania neskladových vecí. Vašu objednávku tak doručíme kompletnú do 8 pracovných dní (presná doba dodania je vždy uvedená v detaile produktu).

Priebeh objednávky
Vo väčšine prípadov je tovar potrebné dodať z externého skladu, o čom vás informujeme e-mailom. V mometne ako k nám Vaša objednávka bude doručená a je pripravená k expedícii, odovzdáme ju kuriérovi DPD na doručenie. Súčasne Vám zašleme e-mail s fakturou, sledovacím číslom. Nasledujúci pracovný deň Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať o čase doručenia.

Doba doručenia od uskutočnenia objednávky
Doba dodania závisí od dostupnosti produktu (vždy uvedené v detaile každého produktu) a presne Vás o nej informujeme e-mailom po vytvorení objednávky. Doba dodania však nikdy nepresiahne 10 pracovných dní. Tovar skladom expedujeme do 24 hodín.

dpd

Doprava

Doprava zadarmo
Nechajte si svoju objednávku doručiť úplne zadarmo. Platí pre všetky objednávky nad 20 €. 

Kuriér DPD
Prepravná spoločnosť DPD doručuje tovar vo väčšine prípadov už nasledujúci pracovný deň od odoslania Vašej objednávky. Ráno, v deň doručenia, Vás bude kurier informovať o čase dodania objednávky. Ak Vás kuriér nezastihne, nemusíte sa o Vašu objednávku obávať. Pokúsi sa Vám ju doručiť ešte raz. Konkrétny deň aj hodinu si môžete určiť sami. Po druhom neúspešnom doručení je objednávka odoslaná naspäť k nám.

Doručenie na termín
Pokiaľ potrebujete doručiť zásielku priamo na určitý termín, stačí ak nám po jej vytvorení pošlete email na obchod@bestsports.sk s číslom objednávky a požadovaným termínom.

  • Kuriér DPD:
  • Objednávky pod 20 € ...................... 5 €
  • Objednávky nad 20 € ........... zadarmo

 

Platba

Zaplatiť za Vašu objednávku je možné na dobierku kuriérovi DPD pri prevzatí objednávky len v hotovosti.

Vrátenie tovaru

Nesadla vám veľkosť alebo nie ste spokojný so zakúpeným tovarom? Stačí, keď nám ho nepoškodené a nenosené zašlete s vyplneným formulárom pre vrátenie na našu adresu:
BestSports.sk
1. mája 882/4
Púchov, 020 01 

Upozorňujeme, že na adrese nenájdete kamennú predajňu, fungujeme iba ako internetový obchod. Prosíme vás, aby ste tovar zasielali výhradne bez dobierky (zásielky s dobierkou nebudú prevzaté).
Výmena produktu za produkt bohužiaľ nie je možná. Peniaze za vrátený tovar vám spätne zašleme na bankový účet a vy si tak môžte v kľude urobiť novú objednávku už dnes.
Pokiaľ formulár nemáte, môžte si ho pohodlne stiahnúť priamo tu:

Reklamácia

Pokiaľ sa stane, že niektorý tovar obsahuje chybu, ktorá sa prejavila počas používania, je potrebné urobiť fotografiu produktu s detailom vady a poslať na reklamacie@bestsports.sk. Po prijatí fotodokumentácie Vám zašleme predbežné vyjadrenie k reklamácii spolu s elektronickým reklamačným protokolom. Potom stačí nami zaslaný reklamačný protokol vyplniť a vytlačenú kópiu priložiť k reklamovanému tovaru. Po obdržaní zásielky bude reklamácia spracovaná a najneskôr do 30 dní od prijatia reklamácie dostanete písomné stanovisko o výsledku.