proc-u-nas-nakupovat

Mnoho dôvodov prečo u nás nakupovať

  originálny tovar  

100% Originálny tovar

Zaručujeme Vám, že všetok tovar, ktorý si u nás zakúpite, je vždy originálnym výrobkom uvedených firiem.

  vrátenia tovaru  

Garancia vrátenia tovaru

Tovar, ktorý si u nás zakúpite môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní od jeho prevzatia. Ako postupovať sa dočítate v obchodných podmienkach.

                         garance vrátenia peněz;  

Garancia vrátenia peňazí do 2 dní

Ak Vám nesedí veľkosť a tovar nám vrátite, sumu na Váš účet zašleme do 2 dní od prijatia vráteného tovaru. Peniaze teda nebudete postrádať ani o chvíľu dlhšie, než je skutočne nevyhnutné.

   doprava zdarma  

Doprava zadarmo už od 20 €

Ak si u nás vytvoríte akúkoľvek objednávku, ktorej hodnota presiahne 20 €, tovar Vám zašleme úplne zadarmo, či už to bude na Vašu súkromnú alebo firemnú adresu.

   heureka  

Overené zákazníkmi

Náš obchod BestSports získal vďaka spokojnosti svojich zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Recenziu môžu udeliť len overení zákazníci - máte teda istotu, že hodnotenia sú pravdivé.

  100 000  

100 000 objednávok

Nesmierne nás teší fakt, že sme pre Vás mohli vybaviť už vyše 100 000 objednávok. Ďakujeme Vám za priazeň.

   apek  

Sme členmi APEK

Asociácia pre elektronickú komerciu (APEK) je združením firiem, podnikateľov a odborníkov v odbore elektronického obchodu. Asociácia bola založená v roku 1998 ako nezávislá organizácia, ktorá podporuje rozvoj elektronického obchodu v Českej republike. Medzi členmi APEK patria najväčšie české internetové obchody, popredné softvérové ​​spoločnosti a finančné inštitúcie.

   pricemania  

Pricemania - overený obchod

Obchod BestSports.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Pricemania - overený obchod.

  informovanosť


 

Výborná informovanosť o stave objednávky

S nami budete mať o svojom nákupe prehľad. Informujeme Vás o prijatí objednávky, jej vybavovaní aj expedícii. Taktiež Vám zašleme číslo pre sledovanie kuriéra . V prípade osobného odberu sa včas dozviete, kedy bude tovar pripravený na vyzdvihnutie.

   zákaznické centrum  

Vždy usmievavé operátorky

My svojmu remeslu skutočne rozumieme. Tím školených operátoriek sa neustále stará o zákaznícky servis a sú pripravené poradiť Vám s objednávkou aj samotným výberom tovaru, informovať Vás o stave zásielky, alebo pomôcť vybaviť prípadné reklamácie. Ku všetkým zákazníkom pristupujeme s maximálnou starostlivosťou. Praktické informácie môžete nájsť aj v sekcii o nákupe.

   navigácia  

Vylepšená navigácia

Mysleli sme si, že lepšie to už nepôjde. Nakoniec sme prišli s lepším triedením produktov, ktoré Vám dúfame uľahčí nakupovanie.

   rozšírený sortiment  

Rozšírený sortiment

Neustále pracujeme na skvalitňovaní našich služieb i ponúkaných produktov. Katalóg tovaru rozširujeme o nové kusy oblečenia, obuvi a ďalších doplnkov.

   cez víkend  

Pracujeme aj cez víkend

Aby ste svoje objednávky dostali čo najskôr, pracujú naši skladoví zamestnanci aj cez víkendy.