Spoznajte náš tím BestSports

nas-tim

Povedali sme dosť!

Jednoducho nás už nebavili zástupy ľudí v obchodoch so znudenými predavačkami. Nejako sme sa prejedli nákupnými centrami s blikajúcimi svetlami a frontami pri pokladniach.

Skúšame to celé inak. Ľudskejšie. Vytvorili sme e-shop, do ktorého môžete prísť aj o polnoci a napriek tomu na vás nebude nikto kričať, že sa obchod za päť minút zatvára - u nás máte toľko času, koľko len chcete. Žiadny zákaz vstupu s jedlom alebo so psom. A páni nemusia čakať na lavičke, pretože u nás si vyberú aj oni.

No a to je celé. Sme ľudia, ktorí hovoria ľudskou rečou a svoju prácu robia tak, aby ste boli spokojní. A to je vlastne misia celého Best-Teamu: vaša spokojnosť.

"Tím nie sú iba tváre. Sú to ľudia, ktorými všetko začína."

majo

Marián - Zakladateľ firmy

Práve on prišiel s myšlienkou založenia nášho e shopu, a tak mu vdýchol život. Dnes je z neho taký prednosta stanice. Vlakom dáva zelenú a červenú. Lenže v jeho prípade sú tie vlaky jednotlivé sezóny. Nielen, že musí sledovať, kedy začína treba sezóna tenisiek alebo hlavná predajná vlna kopačiek, on musí ešte sledovať pohyby všetkého tovaru na sklade. Klobúk dole za to, že sa po tom všetkom zvládne usmievať.

Petr

Petr - Náčelník marketingu

Hlavný ťahúň a mozog celej operácie. Za modrookým kukučom sa skrýva utajovaný superhrdina v obleku z nepriestrelných business plánov, ktorý nikdy nejde do akcie bez premyslenej marketingovej stratégie. X-meni mali Charlesa Xaviera - my máme Petra. A jeho superschopnosť? Vie vstrebať ohromné množstvo kofeínu, ktorý potom využíva pri konaní dobra.


valo

Martin - Lovec čísel

Naše numero uno na slovenský trh. Ohromný smieško, ktorý ale svoju prácu berie vážne. Stará sa o finančné zázemie našej firmy a osmičkám dorába bruško naviac, aby vyzerali ako snehuliaci. Taktiež je vedúcim úseku starostlivosti o zákazníkov, ale z tých našťastie snehuliakov nerobí.

Stanka

Stanka - Prevádzková riaditeľka

Vládkyňa siedmich morí, oblasti skladu a priľahlých pozemkov operátoriek. Koná zázraky na dennej báze, riadi svojich poddaných a rieši problémy rozličného charakteru. Vlastne nevieme, ako to všetko zvláda (možno to robí tá príjemná opojnosť mocou), každopádne má náš obdiv...dievča jedno bláznivé.

Lukáš

Lukáš - Copywriter, Marketingový špecialista

Škótsky šľachtic, český básnik, kreatívne monštrum. Píše texty a vytvára reklamy do haleluja. Vymýšľa, premýšľa, analyzuje, navrhuje a zlepšuje, pretože raz by chcel mať tú peknú veľkú mäkkú stoličku ako má šéf. No a raz zjedol desať banánov na posedenie.

Ondřej

Ondřej - Správca kampaní

Vyzerá trochu ako Al Borland zo seriálu Kutil Tim - len nerozumie náradiu. Ale rozumie analytickej podstate celého vesmíru, čo nám znázorňuje grafmi a číslami. Z nich potom robí ďalšie grafy a dôležité rozhodnutia. A vďaka tým rozhodnutiam sa naše reklamy zobrazujú na internete. Vlastne celkom kúzelník, však?

Martin

Martin - Grafik

Predstavujeme vám najnovší model grafika; verzia 2015. V základnom balíčku nájdete perfektný cit pre detail aj farbu a pixelovú presnosť - to všetko s rozšírením o hru na gitaru a rockerskú veľkorysosť. Zastaralé "sex, drogy, rock'n'roll" vymenil Martin za "photoshop, kafé, rock'n'roll".

verca

Veronika - Produktová špecialistka

Ak neviete, ako zladiť jednotlivé kúsky oblečenia, koho zavoláte? Veroniku! Toto dievča má snáď šiesty zmysel, ako k sebe napasovať všetky doplnky a časti outfitu. Strašne sa teší, že raz bude točiť produktové videá, a ukáže tak svetu, čo v nej je. A na to sa tešíme. A ako!

verca

Petra - Produktová špecialistka

Dievčina plná kontrastov. Je ohromne šikovná, čo sa práce týka, ale...to dievča so sebou treskne, kde môže. Ak ju niečo charakterizuje, sú to odreté kolená, roztrhnuté očné viečko, 5x vyvrtnutý členok... Ale po každom páde sa opäť postaví. Tomu hovoríme pevná vôľa!